КАПРЕЛЬЯНЦ ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧ

Доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки України

КАПРЕЛЬЯНЦ ЛЕОНІД ВІКТОРОВИЧЗ 1990 р. і по теперішній час кафедру очолює професор Л.В. Капрельянц – Лауреат Державної премії України в області науки і техніки за цикл наукових робіт «Наукові основи технологій здобуття рослинних біополімерних комплексів – харчових волокон і їх використання в лікувально-профілактичному харчування». Йому присуджено почесне звання Заслуженого діяча науки і техніки України; вручена Почесна грамота Кабінету Міністрів України за вагомі трудові досягнення, особистий вклад в підготовку висококваліфікованих фахівців зернопереробної і харчової промисловості та плідну наукову діяльність. Л.В. Капрельянц був вибраний академіком Міжнародної академії холоду та асоційованим членом Міжнародної спілки з харчових технологій. Є представником України в Європейській асоціації з харчової хімії. членом експертної ради з харчових технологій та атестаційної колегії міністерства освіти та науки України, членом редакційних колегій шести фахових журналів, головою спеціалізованої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій в ОНАХТ, членом експертної ради з «Біології, біотехнології харчування» при МОН України. Капрельянц Л.В. – провідний вчений в галузі харчової хімії та біохімії, а також технології переробки рослинної сировини, праці якого відомі не тільки в Україні але й за її межами. Своїми науковими дослідженнями він показав, що на відміну від традиційних технологічних методів біотехнологічні методи переробки вторинної рослинної сировини забезпечують потрібну глибину її трансформації, а також дозволяють зберігати та виділяти цінні лабільні харчові інгредієнти, які є важливими компонентами лікувально-профілактичних та функціональних продуктів.

Рішення проблеми комплексної переробки рослинної сировини біотехнологічними методами полягає в розробці нових оригінальних напрямків розвитку прикладної харчової науки, які базуються на глибоких теоретичних та експериментальних дослідженнях механізмів біотрансформації таких складних полімерних субстратів як крохмаль, білкові речовини, геміцелюлози, целюлози та ін.

Л. В. Капрельянц вперше в Україні почав розробку такого перспективного напрямку, як цілеспрямоване використання ферментів мікробного походження в біотехнологічних процесах. Наукова новизна досліджень полягає в системному підході до вирішення проблеми комплексної переробки рослинної сировини, який передбачає застування безвідходних технології за участю ендогенних ферментів, екзогенних ферментних препаратів та мікроорганізмів. Такий підхід дозволяє повніше використовувати рослинні ресурси. Залучати до харчового раціону додаткові джерела, інтенсифікувати технологічні процеси, зробити їх екологічно безпечними, розширити асортимент продукції, що отримується, зокрема за рахунок одержання лікувально-профілактичних та функціональних продуктів.

Теоретично обґрунтована і експериментально підтверджена можливість спрямованого ензиматичного регулювання функціональних властивостей біополімерів харчових волокон, крохмалю, білкових речовин. Визначено основні закономірності підбору компонентів системи ферментів та роль окремих ферментів в процесах біоконверсії рослинних полімерів.

Науково обґрунтована та експериментально випробувана схема послідовного фракціонування компонентів рослинної сировини з використанням мікробних деполімераз, що дозволило вирішити задачу розробки комплексної безвідходної технології.

Теоретично-експериментальне дослідження біохімічного складу та властивостей вторинних продуктів зернової сировини показало принципову можливість їхньої біоконверсії у харчові поліфункціональні та біологічно активні добавки лікувально-профілактичного призначення, а також кормові продукти.

Наукова новизна розробок Л. В. Капрельянца підтверджена авторськими свідоцтвами та патентами. Він є автором понад 500 публікацій, серед яких монографії та підручники.

Нагороди:

– Академік міжнародної академії холоду (1997 рік)
– Почесна Грамота Кабінету міністрів України (з нагрудним знаком) – ( 2002 рік)
– Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2002 рік)
– Почесна Грамота Міністра освіти і науки України (2004 рік).
– Заслужений діяч науки і техніки України (2006 рік)
– Відмінник освіти України (2007 рік)
– Нагороджений знаком «За наукові досягнення» (2007 рік)
– Заслужений професор Одеської національної академії харчових технологій (2008 рік)
– Почесна Грамота голови Одеської державної адміністрації (2008 рік)
– Нагороджений нагрудним знаком «За вклад у розвиток академії» (2009 рік)

откроется в новом окне Стаття про біотехнологію в газеті Технолог

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-41-12
Електронна пошта: leonid@ontu.edu.ua

ПИЛИПЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України

ПИЛИПЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

З 2019 р. – член науково-методичної комісії науково-методичної ради МОН України,
з 2017 р. – представник від України у складі Міжнародної асоціації харчової мікробіології та гігієни (ICFMH),
з 2006 до 2015 р. – член української комісії Соdex Аlimentarius,
з 2015 р. дотепер – член Асоціації України з біозахисту та біобезпеки.
З 2002 по 2008 р. – член, а з 2005 р. – і секретар експертної ради Вищої атестаційної комісії України по розгляду кандидатських та докторських дисертацій з технологій харчової та легкої промисловості,
з 1998 р. до теперішнього часу – член спеціалізованої ради Д41.088.01 з захисту докторських і кандидатських дисертацій,
з 2008 р. – член спеціалізованої ради Д41.088.02,
з 2010 по 2012 р. – член спеціалізованої ради К32.075.04 в ЛНТУ.
Член редакційних ради та колегії двох наукових журналів, асоційований член технічного комітету ТК154, проводить тренінги і підвищення кваліфікації спеціалістів харчової галузі, модератор та доповідач на VI, VIII та ХIХ Міжнародних виставках LABCompIEX «Аналітика. Лабораторія. Біотехнологія. Hi-Tech» та міжнародному форумі Innovation Market. Відповідає за методичну роботу кафедри.
Більше 40 років веде викладацьку та науково-дослідну діяльність у галузі біохімії консервування рослинної сировини, харчової мікробіології, контролю якості та безпеки харчових продуктів, розробки методології та сучасних прискорених методів аналізу харчових продуктів. Більше 20 років очолює національні наукові програми з розробки нових безпечних продуктів підвищеної харчової цінності та біологічної активності, удосконалення та розробки нових методів контролю харчових продуктів, включаючи біотестування, мікробіологічні та молекулярно-генетичні методи.
Має понад 400 публікацій, в тому числі 6 монографій, 9 підручників і навчальних посібників, понад 80 патентів.
Результати наукових досліджень та розробок представляє на міжнародних конгресах, симпозіумах та конференціях,
зокрема, у містах Марракеш (Марокко), Пловдів (Болгарія), Будапешт (Угорщина), Прага (Чехія), Барселона (Іспанія), Берлін (Німеччина). Брала участь у розробці понад 10 гармонізованих державних стандартів України та Правил усталеної практики (ПрУП) у галузі безпеки та контролю якості харчових продуктів. Співзасновник наукової школи з новітніх технологій переробки сировини та удосконалення контролю якості та безпеки харчових продуктів, як науковий керівник підготувала 1 доктора та 7 кандидатів технічних наук.
Нагороди: знак «Відмінник освіти України», подяка Вищої атестаційної комісії України (2008), медаль Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону «За внесок у розвиток вищої освіти» (2012), почесна грамота генерального директора держпідприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (2019), грамота Вищої атестаційної комісії України (2005), грамоти голови Одеської облдержадміністрації (2009), начальника Управління освіти облдержадміністрації (2012) та ОНАХТ.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-41-12
Електронна пошта: l.n.pylypenko@ukr.net

ВЕЛИЧКО ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА

Кандидат технічних наук, доцент

ВЕЛИЧКО ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНАЗакінчила Одеський технологічний інститут ім. М.В.Ломоносова за фахом інженер-хімік-технолог, хімічна технологія деревини.

Захистила кандидатьку дисертацію за темою : «Технологічні властивості виноградної лози як сировини для гідролізної промисловості» під керівництвом д.т.н. проф. Дудкіна М.С. та к.т.н., доц.. Голівец Г.І. Працює доцентом кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування. Очолює науковий кружок «Сучасна біотехнологія та нанотехнологія, їх розвиток». Проводить наукову роботу з аспірантами та студентами приймає участь внутрішніх та міжнародних конференціях. За її керівництвом підготовлено дві кандидатські дисертації одна з них захищена.

Має понад 300 публікацій, неодноразово приймала участь в виставках де була нагороджена дипломами та медалями першого ступеню, грамотами.
Неодноразово отримувала грамоти ректора, проректорів, управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації за наукову роботу та значний внесок у підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-42-68

ЄГОРОВА АНТОНІНА ВІКТОРІВНА

Кандидат технічних наук, доцент

ЄГОРОВА АНТОНІНА ВІКТОРІВНАЗакінчила Одеський технологічний інститут ім. М.В.Ломоносова в 1981 році за спеціальністю Технологія зберігання та переробки зерна. В ОНАХТ працює з 1991 року. В 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка технології виробництва безлактозного зернового продукту» під науковим керівництвом д.т.н., проф. Л.В. Капрельянца.

Працює доцентом кафедри біохімії мікробіології та фізіології харчування.

Науковий керівник Науково-дослідної лабораторії мікробіології ім. проф. О.Я. Кириленко. Відповідає за роботу мікробіологічного блоку кафедри. Керувала роботою з реконструкції, модернізації та підготовки учбових лабораторій мікробіології до атестації. Лабораторії отримали дозвіл Санітарно епідеміологічної станції на право проведення мікробіологічних досліджень з мікроорганізмами III-IV груп патогенності. Приймала участь у розробці навчальних програм дисциплін «Технічна мікробіологія» та «Мікробіологія галузі» для підготовки бакалаврів напряму 6.051701 «Харчові технології та інженерія» усіх професійних спрямувань.

Співавтор підручників «Технічна мікробіологія» (2006) та «Технічна мікробіологія. Лабораторний практикум» (2012) та навчальних посібників «Мікробіологія харчових виробництв» (2016) і «Технічна мікробіологія», «Мікробіологія галузі. Мікробіологія бродильних виробництв» (2018), «Лабораторний практикум із загальної мікробіології і вірусології» (2018), «Мікробіологія галузі. Мікробіологія у ресторанному господарстві» (2022), а також методичного забезпечення мікробіологічних дисциплін.

Працює над науковою темою «Наукові основи удосконалення технології виробництва зернових функціональних продуктів харчування».

Нагороджена почесною грамотою Міністра Міністерства освіти і науки України (2007 р.), грамотою Начальника управління освіти і наукової діяльності Одеської Облдержадміністрації (2005 р.) та почесною відзнакою «Відмінник освіти» (2007 р.).

Член Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-42-68, 050-633-74-70
Електронна пошта: antoninaegorova59@gmail.com

КАНАНИХІНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Кандидат технічних наук, доцент

КАНАНИХІНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНАЗакінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова. Захистила кандидатську дисертацію під керівництвом Капрельянца Л.В. на тему «Використання ферментних препаратів для отриманих консервованих харчових продуктів» у 1991 році.

Доцент кафедри біохімії,мікробіології та фізіології харчування. З липня 2007 р. – проректор з навчально-педагогічної та виховної роботи. Очолює оргкомітет Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів з міжнародною участю “ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ У МОЛОДІ”.

Напрям наукової роботи – біотехнологічні аспекти технологічних процесів харчових виробництв. Має понад 100 публікацій. Серед них книга «Одесская национальная академия пищевых технологий», патент «Спосіб приготування хлібобулочних виробів пониженої вологості з хмелем».

Нагороди: почесна грамота Одеської обласної державної адміністрації, почесна грамота Одеської обласної ради, почесна грамота департамента освіти та науки Одеської ОМА.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-41-79

КИЛИМЕНЧУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Кандидат технічних наук, доцент

КИЛИМЕНЧУК ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНАЗакінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова за спеціальністю інженер-хімік-технолог з хімічної технології деревини. Закінчила аспірантуру (вже в ОНАПТ) за спеціальністю «Біотехнологія» та захистила дисертаційну роботу на тему «Розробка біотехнології одержання кормового білка на основі нетрадиційної рослинної сировини» під керівництвом доц. Т.О.Величко та Л.В. Капрельянца.
Працює доцентом кафедри БМтаФХ. З 2004 року протягом 17 років очолювала відділ довузівської підготовки. Веде наукову роботу зі студентами, бере активну участь у внутрішніх та міжнародних конференціях. Очолює науковий гурток «Дослідження впливу іммобілізації на пробіотики». Працює над темою «Вивчення впливу окремих біологічно активних інгредієнтів рослинного походження на біотехнологічні процеси».
Співавтор методичних матеріалів: «Технічна міробіологія. Лабораторний практикум. Навчальний посібник», «Мікробіологія харчових виробництв», «Технічна мікробіологія»,«Генетика»,«Біотехнологія. Словник термінів.Навчальний посібник»,«Сервіс та організація ресторанного господарства в закладах індустрії гостинності», опорного конспекта лекцій з курсу «Гігієна та санітарія для бакалаврів 6.05.701 денної та заочної форм навчання».
Нагороджена грамотою Верховної Ради України, Почесними грамотами голови ОДА, мера Одеси, начальника Управління аграрної політики ОДА. Неодноразово нагороджувалась грамотами ректора та проректорів за значний внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів.
Член Товариства мікробіологів Україниім. С. М. Виноградського.

Google Scholar    Декларація про академічну доброчесність

Контактна інформація
каб. Д-230, тел. 712-42-68, 050-278-36-29

ТРУФКАТІ ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА

Кандидат технічних наук, доцент

ТРУФКАТІ ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНАЗакінчила ОНАХТ в 2003 році за спеціальністю «Технологія зберігання, консервування та переробки молока», отримала кваліфікацію магістра. У тому ж році вступила до аспірантури (керівник – проф. Капрельянц Л. В.) та у 2006 році захистила дисертацію на тему «Розробка біотехнології комбінованих молочно-рослинних продуктів» (спеціальність «Біотехнологія»).
З 2003 року веде лабораторні роботи з усіх дисциплін, які читаються на кафедрі, а з 2010 року – також лекції з «Технічної мікробіології», «Мікробіології галузі», «Мікробіології» та «Загальної мікробіології та вірусології».
З жовтня 2008 р. співробітник науково-дослідної лабораторії мікробіології ім. О. Я. Кириленко.
У січні 2013 року отримала вчене звання доцента.
Окрім викладання, займається науковими дослідженнями на теми «Удосконалення технологій виробництва, контролю якості та безпеки продуктів харчування рослинного та тваринного походження» та «Науково-технічні основи створення нового покоління синбіотичних БАД».
У 2014-2015 роках була стипендіатом Кабінету Міністрів України як молодий вчений.
Керує науковою роботою студентів, приймає участь у внутрішніх та міжнародних конференціях.
У 2021 році отримала невеликий дослідницький грант від Американсько-українського фонду біотехнологічної ініціативи для підтримки роботи з використання пробіотичних мікроорганізмів для підвищення біодоступності біологічно активних та функціональних компонентів рослинної сировини.
Член Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського.

Google Scholar

Контактна інформація
каб. Д-230, тел. 712-42-68
Електронна пошта: trufkati@gmail.com

ШПИРКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Кандидат технічних наук, доцент

ШПИРКО ТЕТЯНА ВАСИЛІВНАЗакінчила Одеській національний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю аналітична хімія.

Декан факультету прикладної екології, енергетики і нафтогазових технологій

Працює доцентом кафедри біохімії мікробіології та фізіології харчування, є членом Ради факультету ТВТБ.

Є відповідальним виконавцем по держбюджетній темі в ПНІЛ. Приймає участь в роботі студентських та викладацьких наукових конференцій. Має біля 70 публікацій.

Виконує обов’язки куратора академічної групи факультету ТВТБ.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. (048) 712-41-12

 

ОХОТСЬКА МАРІЯ ІГОРІВНА

Кандидат технічних наук, доцент

ОХОТСЬКА МАРІЯ ІГОРІВНА Закінчила ОНАХТ (диплом спеціаліста з відзнакою)за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища». У 2005 році вступила до аспірантури на кафедру біохімії, мікробіології та фізіології харчування і працювала на ній же на посаді асистента.
У 2008 році успішно захистила дисертацію на тему «Розробка технологій функціональних інгредієнтів з про- та пребіотичними властивостями» за спеціальністю «Біотехнологія» та отримала науковий ступінь кандидата технічних наук. З вересня 2015 р. обрана на посаду доцента кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування.
Співробітник науково-дослідної лабораторії мікробіології ім. проф. О. Я.Кириленко. Сприяє та допомагає бакалаврам, магістрам та аспірантам ОНТУ у проведені їх науково-дослідної роботи.
Приймає участь у науково-практичних семінарах, студентських, викладацьких, методичних, всеукраїнських та міжнароднихконференціях.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. (048) 712-41-12
Електронна пошта: mariaoxota0214@ukr.net

ПЕТРОСЬЯНЦ АРСЕН ПЕТРОВИЧ

Кандидат технічних наук, доцент

ПЕТРОСЬЯНЦ АРСЕН ПЕТРОВИЧЗакінчив Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю технологія громадського харчування 1995-2000 рр. Закінчил аспірантуру (ОНАХТ) за спеціальністю 03.00.20 – біотехнологія, 2000-2003 рр. Захистил дисертаційну роботу за темою «Розробка біотехнології отримання гідролітичного ферментного препарату з ?- галактозидазною активністю» під науковим керівництвом д.т.н., проф. Л.В. Капрельянца.

Працює доцентом кафедри біохімії мікробіології та фізіології харчування. Відповідальний за профорієнтаційну роботу. Приймає участь у наукових конференціях. Наукова діяльність відображена у публікаціях.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-41-12

ШВЕЦЬ НАТАЛЬЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Кандидат технічних наук, асистент

ШВЕЦЬ НАТАЛЬЯ ОЛЕКСАНДРІВНАЗакінчила Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю технологія зберігання та переробки зерна.

Працює асистентом кафедри біохімії мікробіології та фізіології харчування, секретар кафедри, методист відділу профорієнтаційної роботи. Приймає участь у наукових та методичних конференціях. Наукова діяльність підтверджена публікаціями та патентом.
Виконує обов’язки куратора академічної групи факультету ТВТБ

Старший викладач.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-41-12, 712-40-67
Електронна пошта: nashvets17@ukr.net

Пожіткова Лілія Георгіївна

Кандидат технічних наук, асистент

Пожіткова Лілія ГеоргіївнаЗакінчила ОНАХТ за спеціальністю «Облік та аудит» з кваліфікацією спеціаліста. У 2005 р. отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» з кваліфікацією магістра.

Закінчила аспірантуру в ОНАХТ за спеціальністю 03.00.20 (біотехнологія) та захистила кандидатську дисертацію на тему «Удосконалення технології виробництва функціональних інгредієнтів з сої» (2008 р., під керівництвом професора Л. В. Капрельянца).

Асистент кафедри БМФХ. Викладає біологічну хімію, технічну мікробіологію, мікробіологію галузі, гігієну та санітарію.

Приймає участь у науково-практичних студентських та викладацьких конференціях ОНАХТ та очолює науковий гурток «Біо- та нанотехнології в харчовій промисловості». Має біля 30 публікацій.

Член Одеського відділення Українського біохімічного товариства з 2017 року.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-42-68
Електронна пошта: pozhitkova@ukr.net

СТИНГАЧ ІРИНА ВІТАЛІЇВНА

Завідувач лабораторії біохімії

СТИНГАЧ ІРИНА ВІТАЛІЇВНА Закінчила Одеський національний політехнічний університет за спеціальністю інженер-хімік-технолог, 1975-1980 рр.

На кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування займає посаду завідуючої лабораторією біохімії. Відповідає за матеріальне забезпечення кафедри. Консультує студентів, аспірантів різних спеціальностей. Бере участь у розробці методичних вказівок і нових лабораторних робіт з дисциплін: «Біохімія», «Основи гігієни та фізіології харчування».

Контактна інформація:
тел: 712-41-12

ГОВОРІНА РОЗАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Завідувач лабораторії мікробіології

ГГОВОРІНА РОЗАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНАЗакінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова за спеціальністю «Технологія хлібопекарського, кондитерського та макаронного виробництв» 1981–1986 рр.

На кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування займає посаду завідуючої лабораторією мікробіології. Відповідає за матеріальне забезпечення кафедри.

Контактна інформація:
тел: 712-42-70

УРВАЧОВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Інженер лабораторії біохімії

УРВАЧОВА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНАЗакінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова за спеціальністю «Технологія хлібопекарського, кондитерського та макаронного виробництв», 1972-1977 рр.

На кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування займає посаду інженера. Консультує студентів, аспірантів різних спеціальностей. Бере участь у підготовці лабораторних робіт з дисциплін: «Біохімія зерна» та «Основи фізіології та гігієни харчування».

Контактна інформація:
тел: 712-41-12

 

МАРКАРЯН АННА АЛЕКІВНА

Інженер лабораторії біохімії

МАРКАРЯН АННА АЛЕКІВНАЗакінчила Одеську національну академію харчових технологій за спеціальністю «Технологія виноробства та бродильних виробництв».

На кафедрі біохімії, мікробіології та фізіології харчування займає посаду інженера. Бере участь у підготовці лабораторних робіт з дисциплін: «Біохімія», «Основи фізіології та гігієни харчування», «Біологія». Відповідає за роботу канцелярії кафедри. Бере участь у розробці лабораторного практикуму з дисципліни «Біологія» та виставках наукових досягнень ОНАХТ.

Контактна інформація:
тел: 712-41-12

ЄРИГАНОВ КИРИЛО ВАЛЕРІЙОВИЧ

Старший лаборант лабораторії мікробіології

ЄРИГАНОВ КИРИЛО ВАЛЕРІЙОВИЧЗакінчив біологічний факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова за спеціальністю мікробіологія та вірусологія (2001 – 2006 рр.). Закінчив аспірантуру у Ботанічному саду ОНУ ім. І. І. Мечникова та ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таірова» на межі біології мікроміцетів, екології та ботаніки (2006 –2009 рр.).

У грудні 2022 р. захистив кваліфікаційну роботу магістра в ОНТУ зі спеціальності 181 «Харчові технології», спеціалізація – технологія виробництва комбікормів, по кафедрі технології зерна і комбікормів. З жовтня 2022 р. – аспірант цієї ж кафедри.

Приймає участь у підготовці занять з мікробіології. Консультує студентів різних спеціальностей та надає їм допомогу у плануванні та виконанні мікробіологічних досліджень.

Виконує дослідження харчових продуктів і сировини на присутність залишків мікотоксинів за сучасною методикою імуноферментного анализу, а також на присутність залишків антибіотиків мікробіологічним методом. Відповідає за роботу на мікропланшетному фотометрі StatFax 4700, імпедансному аналізаторі BacTrac 4300 та мікроскопі Zeiss PrimoStar. Веде музейні культури мікроорганізмів, необхідні для роботи кафедри.

Виконує госпдоговірні роботи з НДЛ СОЯ БКП з оцінки промислової стерильності та стійкості при зберіганні консервів.

Відповідальний за міжнародні зв’язки та сайт кафедри.

Член Товариства мікробіологів України ім. С. М. Виноградського.

Нагороджений почесною грамотою Департаменту освіти Одеської міської ради.

Google Scholar

Контактна інформація
тел. 712-42-70
Електронна пошта: yeryganov.onaft@gmail.com

 

МОВА »